Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/2 to profesjonalne urządzenia spryskująco – odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. W połączeniu z Elektroszczotką Karcher PW 30/1 zwiększa wydajność czyszczenia nawet do 80% i wpływa na poprawę jego rezultatów.

Urządzenie dogłębnie czyszci runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

Urządzenie można stosować do czyszczenia:
• wykładzin dywanowych,
• tapicerki samochodowej i meblowej oraz
• podłóg twardych.

Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą. Puzzi 10/2 Adv posiada gniazdo do podłączenia szczotki elektrycznej PW 30.

Elektroszczotka Przeznaczona do prania dywanów i wykładzin dywanowych. Usuwa uporczywe zabrudzenia rozczesując runo i nadając mu świeży wygląd.

Zastosowanie:
Etap 1: Spryskiwanie – roztwór wody i środka czyszczącego penetruje wykładzinę do samej osnowy rozpuszczając zabrudzenia.

Etap 2: Szczotkowanie – głowica szczotkowa wzmacnia proces czyszczenia, rozczesuje runo i układa w jednym kierunku.

Etap 3: Płukanie i osuszanie – czysta woda wypłukuje zabrudzenia i jest odsysana wraz z brudem w jednym przejściu roboczym.